رویال پارادایز :ROYAL PARADISE

هتل رویال پارادایز

هتل و مرکز آب گرم The Royal Paradise ، تنها در چند قدمی ساحل Patong واقع و اقامتی را به همراه پارکینگ رایگان، یک استخر روباز و یک مرکز آب گرم به میهانان ارائه میدهد.
اتاقها، به تلویزیون با کانالهای شهری، مینی بار، گاوصندوق، چای و قهوه ساز مجهز بوده و برخی نیز با داشتن تراس اختصاصی، به استخر و یا باغ مشرف میباشند. اتاقها، شبانه روز نظافت میشوند.
مرکز آب گرم هتل با ارائه لیستی از ماساژ و معالجات بدن، مکان مناسبی جهت استراحت میهمانان به شمار میرود. برای آن دسته از میهمانانی که به ماجراجویی علاقه مندند، ورزشهای آبی متنوعی تدارک دیده شده است. از دیگر امکانات هتل، میتوان به دفتر خدمات مسافرتی و صرافی اشاره کرد.
4 رستوران هتل، با سرو انواع خوراکهای تایلندی، چینی، عربی و بوفه خوراکهای بین المللی و آسیایی از میهمانان پذیرایی میکنند.
هتل در چند قدمی مغازه ها، رستورانها و تفریحات شبانه متعدد شهر Patong قرار گرفته است.
امکانات تفریحی : 
استخر     - ماساژ - جکوزی - استخر روباز - سونا - مرکز سلامت و آبگرم
اتاق های ویژه     
امکانات ورزشی     - مرکز بدنسازی
خدمات : خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - اتو کشی - فروشگاه هدایا و سوغات - خدمات کفش و واکس - کرایه ماشین - خدمات تورها - فکس و کپی - مرکز تجارت
سایر امکانات     - رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - تهویه

 


The Royal Paradise Hotel Phuket Address : 135/23 Paradise Complex, Patong Beach, Phuket 83150, Thailand.