ASHLEE HIGHT/اشلی هایت

تجربه ای بی‌نظیر از زیبایی و آرامش خیال درهتل اشلی هیت پاتونگ
هتل زیبای اشلی هیت پاتونگ از سری هتل های تایلند به شمار می آید که تا ساحل، چیزی حدود 8 دقیقه پیاده‌روی پیش رو خواهید داشت. همچنین برای رسیدن به ساحل پاتونگ و جذابیت های شگفت انگیز آن، نزدیک به 5 دقیقه قدم خواهید زد.
هتل اشلی هیت پاتونگ دارای اتاق هایی شیک و امکانات بسیاری می باشد :
·         اینترنت وای فای رایگان
·         استخر بیرونی
·         آفتاب‌گیر
·         کافی‌شاپ اختصاصی
حمل و نقل رایگان، از هتل تا ساحل زیبای پاتونگ، مرکز خرید جونگ سیلون و بانگلا رود برای شما تدارک دیده شده،همگی اتاق های هتلاشلی هیت پاتونگ دارای دکوراسیونی منحصر به فرد هستند و با رنگ های روشن و آرامش‌بخش نقاشی شده اند، دارای تلوزیون فلت، بالکون اختصاصی و مینی بار هستند. حمام ها دارای آب داغ هستند و از تعدادی اتاق ها، چشم‌انداز زیبای کوه های اطراف در دسترس است.
هتلاشلی هیت پاتونگ فقط 5 دقیقه با ماشین شخصی تا بازار شبانه پاتونگ و ساحل کارن فاصله دارد. 25 دقیقه تا مرکز شهر پوکت و 45 دقیقه تا فرودگاه بین المللی پوکت نیز در راه خواهید بود.
میهمانان عزیزی که از طریق تور تایلند وارد پوکت شده اند میتوانند از همگی امکانات رفاهی هتلاشلی هیت پاتونگ نهایت لذت را ببرند.  زمین گلف، دو آفتاب گیر اختصاصی و نوشیدنی های مخصوص بار دریایی نمونه ای از امکانات تعبیه شده در بخش سرگرمی و استراحت میباشند.
هتلاشلی هیت پاتونگ انتخابی لذت بخش در سفری دلنشین!