سویس SWISS HOTEL

 هتل سوئیس  

 

امکانات:

امکانات تفریحی - سرویس نگهداری کودکان
استخر - ماساژ - جکوزی - استخر روباز - سونا - مرکز سلامت و آبگرم - سولاریوم - حمام ترکی و بخار - حمام ترکی - استخر سر پوشیده
اتاق های ویژه - اتاق و امکانات برای معلولین - سوئیت مخصوص تازه عروس - اتاقهای VIP
امکانات ورزشی - تنیس - مرکز بدنسازی - کوه نوردی
خدمات - خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - آرایشگاه - صبحانه در اتاق - اتو کشی - صرافی - فروشگاه هدایا و سوغات - خدمات کفش و واکس - بسته های نهار - کرایه ماشین - خدمات تورها - فکس و کپی - مرکز تجارت - دستگاه خودپرداز - خدمات تهیه بلیط
سایر امکانات - رستوران - پذیرش شبانه روزی - روزنامه - بالکن - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - فروشگاه در هتل - تهویه - بار - باغ - اتاقهای ضد صدا - گرمایشSwissotel The Bosphorus یک هتل 5 ستاره لوکس در  مرکز استانبول و مجاور تنگه Bosphorus است که شما در آن سبک جدیدی از زندگی را تجربه می کنید.

سوئیت ها و اتاق های این هتل با سبکی لوکس به شما اجازه می دهد تا از خدمات گستردۀ آن لذت برده و همانند خانه ی خودتان در آن احساس راحتی کنید.

این هتل جوایز زیادی همچون جایزه بهترین هتل لوکس ترکیه در سال 2011، بهترین هتل استانبول در سال 2009 را کسب کرده و بیست و پنجمین هتل از 100 هتل تاپ اروپای جنوبی در سال 2008 و 2009 شده است.

اتاق ها
Swissotel دارای 497 اتاق خاص و سوئیت است که به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند بالاترین حد خدمات و امنیت مورد نیاز برای مهمانان خود را فراهم کند.

قسمت Residential هتل درهای خود را به روی شما برای تجربۀ اقامتی دلپذیر گشوده است.

63 سوئیت از نوع Studio تا سوئیت های 3 خوابه در این قسمت وجود دارد تا شما بتوانید استانبول را همانند یک شهروند استانبولی تجربه کنید.

بنا به خواست شما اتاق های مخصوص سیگاری ها، غیر سیگاری ها و معلولین نیز موجود است.

زمان ورود به اتاق ها : ساعت 14                                    
زمان خروج از اتاق ها : ساعت 12 ظهر

اتاق های استاندارداین اتاق ها به سبک مدرن اروپایی طراحی و مبله شده است با دید رو به شهر یا رو به تنگه Bosphorus

امکاناتش شامل : تلفن، مینی بار، سشوار، تلویزیون، صندوق امانات، رادیو و اینترنت با سرعت بالاست

امکانات هتل ( با هزینه )سرویس 24 ساعته اتاق، آرایشگاه، گل فروشی، خشکشویی، مرکز تجاری، سالن SPA ، اتاق مخصوص افراد سیگاری و غیر سیگاری و سرویس لیموزین

رستورانرستوران ها و کافه های مختلفی در Swissotel وجود دارد که با هر ذائقه ای مناسب است و این جزء افتخارات ماست که در محیطی متمایز و راحت با بهترین طعم ها از شما پذیرایی کنیم.

رستوران Gaja : که از ساعت 19 تا 22:30 واقع در طبقۀ 14 قسمت غربی هتل پذیرای شماست.

Swiss Gourmet : از ساعت 9 صبح تا 20:30 واقع در ورودی اصلی هتل با منتخبی از شکلات های خانگی، کیک، شیرینی و نان های تازه که مکملی برای قهوه و عصرانه شماست، از شما پذیرایی می کند.

Miyake : رستوران ژاپنی که از ساعت 19 به جز دوشنبه ها باز است و بهترین  Sushiو Sashimi شهر را ارائه می کند و برای تجربه کردن یک غذای ژاپنی واقعی، مکانی ایده آل است.

رستوران های دیگری هم مثل Oasis ( واقع در کنار استخر طبقه پنجم ) و یا کافی شاپ Energia ( واقع در سالن SPA طبقه پنجم ) در Swissotel وجود دارد.

سالن AMRITAاین سالن شامل سالن ماساژ، سالن ورزش، استخر روباز و سرپوشیده، سونا، جکوزی، حمام بخار، سولاریوم، حمام ترکی، بوتیک Amrita و کافی شاپ Energia است.

انواع مختلف SPA از سراسر دنیا با تکنولوژی بالا با هم ترکیب شده تا آرامشی توصیف ناپذیر را حس کنید.

استخر روباز که از ساعت 8 صبح تا 8 شب باز است.

سالن SPA از ساعت 8 صبح تا 10 شب و سالن ورزش و استخر سرپوشیده از ساعت 6:30 صبحتا 11 شب باز است.