آل سیزن ALL SEASON

هتل آل سیزن

 

امکانات:

امکانات تفریحی - اتاق بازیهای کامپیوتری
استخر - ماساژ - سونا
اتاق های ویژه - اتاق های خانوادگی
امکانات ورزشی  
خدمات - خانه داری - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - اتو کشی - خدمات تورها - فکس و کپی - کرایه اتومبیل - سرویس ایاب و ذهاب (مشمول هزینه)
سایر امکانات - رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - تهویه - محل مخصوص کشیدن سیگار - بار - اتاقهای ضد صدا - گرمایش - منطقه بدون سیگار - رستوران - بار مخصوص تنقلات


هتل ALL SEASON در سال 2001 افتتاح شده است و دکوراسیون هتل به سبک مدرن می باشد تا بتواند اقامت راحتی را برای مسافرین خود فراهم کند. هتلALL SEASON در قلب تاریخی استانبول واقع شده است. به لطف این موقعیت، بیشترین مکان های تاریخی و مشهور استانبول در اطراف هتلALL SEASON قرار دارد که از هتل تا این مکان ها فقط 15 دقیقه راه است. با پیاده روی به راحتی می توانید از مکان های تاریخی از قبیل مسجد سلطان احمد، حمامCEMBERLITAS، کلیسای CISTERN، SAINT SOPHIA، BEYAZIT، دانشگاه استانبول، بازار بزرگ و... بازدید نمائید.
 
ALL SEASON تاTRAM ( قطار برقی ) 10 دقیقه فاصله دارد که به این وسیله در طی زمان 10- 20 دقیقه دسترسی راحتی به پارک GULHANE، بازارSPICY، کاخTOPKAPI، پل هایSIRKECI & EMINONCI FERRY و کاخDOLMABAHCE و میدانTAKSIM برای شما فراهم می کند.

امکانات اتاق های هتلALL SEASON
تلویزیونLCD
ماهواره
مینی بار
سشوار
حمام
اینترنت رایگانWIRELESS
تهویه مطبوع هوا
تلفن
امکاناتALL SEASON
• سونا و ماساژ
• بار
• کافهLULE
• رستورانALL SEASON : در این رستوران غذاهای ترکی سرو می شود و دارای محیطی خاص و زیبا می باشد. این رستوران پذیرای 120 نفر میهمان و 30 نفر میهمانVIP می باشد.

Address : Molla Gurani Cad. Emin Ali Yasin Sk. No:5
Findikzade, Istanbul - TURKEY