تور جیپور مهر 97

فایل pdf
پاییز 97
7 شب 8 روز
تعداد بازدید : 3523
بروزرسانی : 1397/6/13
تاریخ انقضا : 1400/10/9
شهر(ها) : جیپور ,
کشور(ها) : هند ,

تور جیپور پاییز 97

توصيه هاي لازم به مسافران تور جیپور

جهت کسب اطلاعات کامل با کانتر فروش با شماره   88961494  تماس حاصل نمایید
درباره هند :
«هند» (India) مشتق شده از واژهٔایندوس در زبان پارسی باستان است که به جای واژه سانسکریت «سیندو» به‌کار می‌رفته و نام رودخانه سند بوده‌است. همچنین واژه «هندوستان» که به عنوان نام کامل این سرزمین در اغلب کشورها از جمله خود هند رواج دارد واژه‌ای فارسی است به معنی «سرزمین هندوها».حکومت هند را بزرگترین دموکراسی جهان می‌نامند. این کشور که در جنوب آسیا قرار دارد کشوری پست و هموار است. رشته‌کوه هیمالیا که در شمال کشور قرار دارد باعث شده‌ که رطوبت و ابرهای باران‌زا به شمال آسیا نفوذ نکند و در نتیجه هند کشوری پرباران و مرطوب و دارای خاک بسیار حاصلخیز می باشد.
آب و هوای هند :
آب و هوای هند دارای تنوع بسیار قابل توجهی است و از کوهستان‌های همیشه پوشیده از برف هیمالیا تا منطقه حاره و گرمسیری میانه و جنوب و کویر خشک غرب این کشور را دربر می‌گیرد.چهار فصل هند شامل: سرد وخشک از ماه دسامبر تا فوریه، گرم و خشک از ماه مارس تا مه، فصل بارش از ماه ژوئن تا سپتامبر و معتدل در ماههای اکتبر و نوامبر است. به طور میانگین ۱۰۰۰تا۱۵۰۰میلمتر باران در سال، تقریباً سراسر هند را دربر می‌گیرد که این مقدار به ۲۵۰۰میلیمتر در سواحل و ناحیه شمال شرقی هند می‌رسد. میانگین بارندگی سالانه در بنگال غربی به بیش از ۱۱هزار میلیمتر در سال می‌رسد.
اولین تمدن در این سرزمین، تمدن حوزه رود سند با قدمت نزدیک به سه هزار سال است که با تمدن شهر سوخته در ایران همزمان بوده و با آن مراودات نزدیک داشته‌است و تقریباً پس از ورود آریائی‌ها بین سال‌های ۲۰۰۰تا ۱۸۰۰پیش از میلاد، هر دو از بین رفته‌اند. اولین امپراتوری در هند با حکومت سلسله موریا بین سالهای ۳۲۶تا ۲۰۰پیش از میلاد شکل گرفت. در سال ۱۵۱۰میلادی پرتغالی‌ها به عنوان اولین مهاجمان اروپایی در گوا مستقر شدند. همچنین بریتانیایی‌ها و فرانسوی‌ها در قرن ۱۸مناطقی برای خود از هند جدا کردند و بنیاد حکومت بریتانیای کبیر در هند استوار گردید. دولت بریتانیا بر اثر شورش‌های سال ۱۸۵۷میلادی در هند، کمپانی هند شرقی بریتانیا را که گردانندهٔهند بود منحل کرد و به این سرزمین خودمختاری داده شد. در ژانویهٔ۱۹۵۰هند حکومت جمهوری مستقل خود را اعلام نمود و به عضویت اتحادیه کشورهای مشترک المنافع بریتانیا درآمد.
 
هتل های برگزیده کشور هند:
 
**هتل پریمیراین دهلی *4 **Premier inn
 **هتل اوتکارش ویلا آگرا *4 **Utkarshvila
**هتل ریتریت آگرا *4 **Retreat
**هتل ویستا جیپور *4 **Vista
**هتل د پارادایس جیپور *4 **The Paradise
** هتل د فرن جیپور *4 **The Fern
** هتل کانتری ایین دهلی *5 **Country inn
** هتل کلارک شیراز آگرا *5 **Clarks Shiraz
** هتل کلارک آمر جیپور *5 **Clarks Amer
**هتل کرون پلازا تودی دهلی *5 تاپ **Crown Plaza Today
** هتل رادیسون بلو دهلی *5 تاپ **Radison Blu
** هتل رادیسون آگرا *5 تاپ **Radison
** هتل جی پی پالاس آگرا *5 تاپ **Japee Palace
**هتل فورچون مترو پولیتن جیپور *5 تاپ **Furtune Metro Politan
 
موقعیت جغرافیایی :
هندوستان کشوری در جنوب آسیا و از شمال باختری با پاکستان؛ از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت؛ و از شمال خاوری با برمه و بنگلادش همسایه‌است. همچنین هند از باختر با دریای عرب، از خاور با خلیج بنگال، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد. جفرافیای هند بسیار متنوع است و کوه، بیابان، دشت، تپه و فلات را شامل می‌شود.
 
ویزای هند :

کشور مدت ویزا قیمت ویزا تحویل ویزا مدارک لازم جهت اخذ ویزا
ویزای هند عادي
فوري
180/000
490/000
2هفته كاري
1هفته كاري
پاسپورت+2قطعه عكس 4*3 +اصل بليط + کپی صفحه اول و دوم شناسنامه + كپي كارت ملي+آدرس منزل و محل كار و تلفن مسافر+انگشت نگاري براي تمامي مسافران الزاميست