تور دبی زمستان 96 | تور دبی قیمت

زمستان 96
3 شب و 4 روز
پرواز تابان
تعداد بازدید : 3551
بروزرسانی : 1396/9/11
تاریخ انقضا : 1399/12/29
شهر(ها) : دبی ,
کشور(ها) : امارات ,

تور دبی زمستان 96  | تور دبی قیمت

 

مجری مستقیم تور امارات : دوبی , شارجه , ابوظبی .

خدمات تور : بلیط رفت و برگشت با تابان, ویزا ,3شب اقامت با خدمات , ترانسفر فرودگاهی  , سرویس به مراکز خرید و ساحل

توضیحات : * پرواز و هتل گارانتی و درصورت کنسلی مبلغی مسترد نمی گردد .

به افراد زیر 12 سال که گذرنامه جداگانه دارند مبلغ 250.000 تومان بابت ویزای عادی اضافه میگردد.

  مسئولیت کنترل پاسپورت مسافر بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و اعتبار پاسپورت با آژانس ثبت نام کننده می باشد .

نام رسمی دبی:
دبی (دوبی هم نوشته می‌شود) یکی از شهرهای مهم امارات متحده عربی است. دبی یکی از هفت امارت امیر نشین امارت متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن بعد از ابوظبی می باشد. دبی از دیگر امارت‌های امارات متحده عربى متمایز می باشد از این لحاظ که درآمد نفت آن تنها 6% از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد و اکثر درآمد امارت دبى از منطقه آزاد جبل علی یا(JAFZ) می باشد و همچنین از گردشگری و دیگر خدمات تجاری. تاسیسات و پیشرفتهای زیاد در صنایع و فعالیتهای مختلف در دبی باعث شده تا توجهات جهانی را در تمام زمینه ها و پروژه ها جلب کند، از جمله رویدادهای ورزشی و کنفرانسها.
 وجه تسميه:
وجه تسميت واصل نام « دبی » از دو حرف تشکیل یافته یعنی  ،نام نوعی ملخ کوچک است قبل از اینکه بال در آورد، واین نوع ملخ در زمان گذشته در این منطقه وجود داشته به همین جهت نام منطقه  گذاشته بودند که به مرور زمان به (دبی) تبدیل شده‌است. مدتی هم این شهر «الوصل» نامیده میشد.
موقعیت جغرافیایی دبی:
امارت دبی در جنوب کشور پهناور ایران قرار دارد و جزئی از کشور امارات متحده عربی می باشد.بسیاری از مردم ایران برای تجارت و تفریح به دبی سفر می‌کنند.