تور لحظه آخری مشهد هتل پارسه98

پاییز 98 ( مهر -آبان -آذر)
2شب و 3روز
کیش ایر . کاسپین
تعداد بازدید : 5862
بروزرسانی : 1398/2/10
تاریخ انقضا : 1402/1/1
شهر(ها) : مشهد , مشهد ,
کشور(ها) : ایران ,

تور لحظه آخری مشهد هتل پارسه با پرواز کیش ایر در تاریخ 18 - 20 - 21

تور مشهد
مشهد، دومین شهر بزرگ و مرکز معنوی ایران است که در استان خراسان شمالی واقع شده است. این شهر یکی از شهر های مهم و تاریخی ایران می باشد که به عنوان یکی از راه های مهم حمل و نقل در ایران بوده است. تور مشهد یک فرصت استثنایی و بی نظیر را برای زیارت و سیاحت برای شما فراهم می آورد. تور مشهد یکی از بزرگترین تورهایی است که به شما توصیه می شود با استفاده از این تور و امکانات فوق العاده آن، از مکان های دیدنی مشهد دیدن نموده و از تور مشهد لذت ببرید.
زیارت حرم امام رضا
حرم رضوی در مرکز شهر مشهد قرار گرفته است و درک شکوفایی و عظمت آن نیاز به بازدید چندین باره از این مکان مقدس دارد. میلیون ها زائر سالانه به حرم امام رضا می روند و از این مکان مقدس بازدید می کنند. تور مشهد فرصت مناسبی برای بازدید از این فضای روحانی و دلنشین را برای شما ایجاد می کند.
 
 
موزه های متعدد
یکی دیگر از جذابیت های تور مشهد این است که از طریق آن می توانید از موزه های متعدد موجود در اطراف حرم دیدن نمایید. موزه های مختلفی در محدوده حرم وجود دارد که در این موزه ها می توانید مجموعه ای از تمبرهای به یاد ماندنی، مدال های متعلق به ورزشکاران و نام آوران و برخی آثار ارزشمند دیگر را بازدید نمایید.
 
پارک ملت و پارک کوه سنگی
پارک ملت یکی از بزرگترین پارک های مشهد است وپس از آن کوه سنگی بهترین پارک مشهد است و نقطه عطفی برای پیک نیک های عصر گاهی به شمار می رود. این پارک ها از بهترین جاهای دیدنی مشهد می باشند که می توانید اوقات خوشی را با اعضای خانواده در این پارک ها سپری کرده و از سفر خود لذت ببرید.
 
 
بقعه خواجه ربیع
بقعه خواجه ربیع، مرقد یکی از پیامبران الهی می باشد که در شمال شرق مشهد واقع شده است. این آرامگاه که در ساخت آن از کاشی های بسیار زیبای آبی رنگ استفاده شده، در سال 1612 ساخته شده است. در تور مشهد می توانید از بقعه خواجه ربیع بازدید کنید از دیدن نقاشی های گلدار ظریف و گنبد مرکزی آن بسیار زیبا و متقارن جلوه می کنند، لذت ببرید.
 
بازار مشهد
بازار مشهد از دیگر جاذبه های این شهر می باشد که تور مشهد فرصت مناسبی را برای خرید از بازار مشهد برای شما به ارمغان می آورد. مشهد مرکز زعفران جهان است و به عنوان یک سوغاتی و هدیه عالی می توانید آن را با خود به همراه آورید.
 
 
آرامگاه فردوسی
حدود 40 کیلومتر در خارج از مشهد، شهر کوچک توس قرار دارد که آرامگاه فردوسی، شاعر حماسی ایران نیز در آن قرار دارد. این آرامگاه به صورت یک ساختار سنگی عظیم است که به پیروی از معماری هخامنشی ساخته شده است. 
 
مقبره عمر خیام، نیشابور عمرخیام، ستاره شناس مشهور قرن دوازدهم بوده است که مقبره او دارای ساختار مدرن و بسیار منحصر به فردی می باشد. این مقبره در شهر نیشابور واقع است و که فاصله آن با شهر مشهد حدود یک ساعت می باشد.صبحانه نهار شام   10 نوبت سرویس به حرم  
هتل  3* پارسه 2 شب و 3 روز اقامت 18 تا 20  قیمت 315000 تومان هتل  3 * پارسه 2 شب و 3 روز اقامت 20 تا 22  قیمت 335000 تومان هتل  3* پارسه 2 شب و 3 روز اقامت 21 تا 23  قیمت 355000 تومان