تور لحظه آخری استانبول | آفر زمستان 97 | هواپیمایی قشم ایر

زمستان 97 ( بهمن و اسفند )
3 شب و 4 روز
پرواز قشم ایر
تعداد بازدید : 19282
بروزرسانی : 1397/10/11
تاریخ انقضا : 1397/12/18
شهر(ها) : استانبول ,
کشور(ها) : ترکیه ,

تور آفر استانبول قیمت ویژه زمستان 97هتل درجه دوتخته
PROMOTION 3* 650.000
ALFA/GRAND S 4* 720.000
PROMOTION(TAKSIM) 4* 800.000
GRAND CEVAHIR 5* 920.000
آرتین رایا  ( سفرهای آرمانی ) مجری مستقیم تور ترکیه : استانبول , آنتالیا , کوش آداسی , بدروم , مارماریس , آنکارا , اسپارتا و تورهای ترکیبی ترکیه .

این پکیج فقط برای تاریخ رفت26بهمن و برگشت29  بهمن میباشد

خدمات تور:بلیط رفت و برگشت پرواز قشم ایر و 3 شب اقامت با صبحانه--ترانسفر فرودگاهی-راهنمای فارسی زبان-بیمه مسافرتی-1 روز گشت شهری با نهار

توضیحات : * تور چارتر و غیر قابل استرداد می باشد .

  نرخ کودک زیر 2 سال100.000 تومان میباشد.

کیز کولسی ( برج دوشیزه)
این برج سنگی که بر روی صخره‌های تنگه‌ی بسفر قرار دارد، اولین بار در سده‌ی چهارم پیش از میلاد و برای کنترل رفت و آمد کشتی‌های ایرانی توسط مردم یونان ساخته شد و در سده‌‌ی دوازدهم میلادی، امپراتور روم شرقی- مانوئل کومنوس- ساختمان‌اش را بازسازی کرد تا از آن به عنوان زندان و فانوس دریایی استفاده کند.
داستان‌ها و افسانه‌های زیادی در مورد ساختن و موارد استفاده‌ی برج دوشیزه وجود دارد. طبق محبوب‌ترین این افسانه‌ها، یک پیش‌گو به سلطان خبر می‌دهد که محبوب‌ترین دختری که دارد، روز تولد هیجده‌سالگی‌اش با نیش ماری کشته می‌شود. سلطان برای جلوگیری از به وقوع پیوستن این پیش‌گویی، در میان دریا برجی می‌سازد تا هیچ ماری نتواند به آن راه پیدا کند. دختر تا روز تولد هیجده سالگی‌اش در این برج می‌ماند. صبح آن روز، سلطان با سبدی میوه به دیدن دخترش می‌رود، غافل از این که یک افعی در سبد پنهان شده و دختر، طبق پیشگویی، با نیش افعی می‌میرد.
کیز کولسی هم رستوران دارد، هم گاهی در آن کنسرت و برنامه‌های دیگر اجرا می‌شود. قایق‌سواری روی تنگه‌ی بُسفُر هم خالی از لطف نیست.
ورودی: ندارد (بلیت رفت و برگشت جزیره ۶لیر است)
ساعت شروع بازدید: سه شنبه تا یکشنبه ۱۲:۰۰ظهر
ساعت پایان بازدید: سه شنبه تا یکشنبه ۱۹:۰۰بعدازظهر
نشانی: Üsküdar